Robot, Robotik Sitesi
   

Bilgiler

Robotturk, Robotik Ürünler Sitesi

SİPARİŞ PROSEDÜRÜ

Siparişinizi vermeden önce sitemizde ürün sayfasında yer alan bilgileri ve SSS sayfasını okuyunuz. Ürünlerin özelliklerini inceleyip, çalışma videolarını izleyiniz.

Mesafeli satış sözleşmesini okuyunuz.

Ürün ile ilgili sitemizde yanıtını bulamadığınız sorularınız olursa iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize iletiniz.

Sipariş prosedürünü, ürün bilgilerini, mesafeli satış sözleşmesini ve SSS sayfasını okuduktan sonra, size uygunsa, iletişim sayfamızdaki sipariş formunu eksiksiz şekilde doldurup gönderiniz. 

Sipariş Formu doldurulurken dikkat edilmesi gerekenler ;

Gönderilen siparişlere hafta içi 9:00 - 18:00, cumartesi günleri ise 10:00 - 14:00 saatleri arasında yanıt verilmektedir. Pazar günleri ve tatil günleri çalışılmamaktadır. Sipariş formunuzu doldururken , sipariş son tarihinizi belirlerken tatil günlerini ve mesai saatlerini dikkate alınız.

Sipariş formunuzda belirttiğiniz ad soyad, adres, telefon ve mail adresi gibi bilgileriniz tam ve doğru olmalıdır.

Faturanız için TC kimlik numarası ya da vergi numarası ve vergi dairesi bilgileriniz sipariş formunuzda doğru şekilde belirtilmelidir.

Sitemizdeki ürünler (robotlar, robot kitleri ve devreler) sipariş üzerine hazırlanmakta ve testleri yapıldıktan sonra gönderilmektedir. Ödemesi alınmış siparişlerin hazırlanıp kargoya verilme süreleri;

* Robot ve robot kitleri için 1 - 3 iş günü
* Devreler için 1 - 2 iş günüdür.

Not: Ödemesi yapılan siparişlerde aynı gün kargo işlemi yapılmaz.

Sipariş formunuzda siparişin size ulaşması gereken son tarihi belirlerken, ürünün hazırlanıp kargoya verilme süresini ve ürünün kargoda geçireceği süreyi dikkate alınız. Kargolarımız İzmir 'den gönderilmektedir. Kargo süresi 600 km ye kadar olan yerlere 1 gün, 600 km den fazla yerler için ise 2 - 3 gündür. Kargolar pazar günleri kapalıdır.

Sipariş etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerin; ürün sayfalarında belirtilmiş olan ürün adı ve ürün kodunu tam ve doğru şekilde yazmanız ve istediğiniz adedi belirtmeniz gerekmektedir.

Sipariş formunuz incelenip, formda belirttiğiniz mail adresinize sipariş onay maili gönderilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra, sipariş sıranız geldiğinde size ödemeniz için gerekli hesap bilgileri gönderilir.

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra siparişiniz hazırlanır ve size bildirilmiş olan tarihte kargolanır.

Kargonuz gönderildikten sonra paketinizi internet üzerinden takip edebilmeniz için mail adresinize kargo bilgileri gönderilir. 

Siparişinizin kargolanma işleminden sonra ürün ile ilgili dökümanlar mailinize gönderilir.

Sipariş Formu için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.
robotik